Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
YarnLiving
DROPS Soft Tweed 14 Kirsebærsorbet Indhold: 50% uld, 25% alpaca, 25% viscose Garngruppe: B (20 - 22 masker) / 8 ply / DK Vægt/længde: 50 g = ca 130 meter Anbefalede pinde: 4.00 mm Strikkefasthed: 10 x 10 cm = 21 m x 28 p Håndvask, max 30°C / Tørres fladt / Kan filtes.
Annonce
Laveste pris for Drops Design Soft Tweed Mix 130m er 31 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Drops Design Soft Tweed Mix 130m |
| Mærke | Drops Design |
| Type | Garn |
Mål | |
| Vægt | 50.0 g |
| Længde | 142.0 yd |
| Længde | 130.0 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-11-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type garn | Strikkegarn |
| Farve | Lilla |
| Producent farve | Cherry Sorbet |
| Strikkefasthed (antal masker på 10 cm) | 21 |
| Størrelse strikkepinde | 4.0 mm |
| Materialsammensætning | Uld, Viskose, Alpaka |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .