Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Indbygningsovn, 71 L, Energiklasse B, Bredde: 59.4 cm
Annonce
Laveste pris for Neff B64VT73N0 Ovn 71 L A+ Sort Rustfrit Stål Sort, Rustfri stål er 10.566 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Neff B64VT73N0 Ovn 71 L A+ Sort Rustfrit Stål Sort, Rustfri stål |
| Mærke | Neff |
Produktegenskaber | |
| Ovntype | Indbygningsovn |
| Antal ovne | 1 |
| Farve | Rustfri stål, Sort |
| Ovnvolumen | 71.0 L |
| Varmekilde | Elektricitet |
Design | |
| Lågeåbning | Nedad |
| Egenskaber | Digitalt display, Varmluftovn, Selvrensende, Grillfunktion, Børnesikring |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Energiklasse | B |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 59.4 cm |
| Dybde | 54.8 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Nichehøjde | 59.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .