Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her mus er en af de mere almindelige computermus. Børn eller voksne med mindre hænder vil nok mene, at den her mus passer godt til dem.
Annonce
Laveste pris for MediaRange MROS212 er 57 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Leder du efter en mus til dit barn, eller til en med mindre hænder? Så er det her en model du kan overveje.
Der findes mange trådløse mus at vælge imellem, men hvis du har en stationær computer eller aldrig flytter din bærbar fra dit skrivebord, så er der intet galt med at bruge en computermus med ledning i stedet for.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 57.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | MediaRange MROS212 |
| Mærke | MediaRange |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 65.0 g |
| Bredde | 115.0 mm |
| Højde | 35.0 mm |
| Længde | 65.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-02-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Acceleration | 8 G |
| Farve | Grå, Pink, Sort |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| IPS | 25 |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .