Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er næsten umuligt at bruge en computer uden en mus. Designet af den her mus er lavet til at passe til mindre hænder.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Cherry MW 9100 er 326 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Det siger måske sig selv, hvorfor du behøver en mus til din computer, men at vide hvilken en du skal købe er ikke så nemt, når man ser på det store udvalg, der er i dag. Måske er den her noget for dig?
Trådløse computermus er mere eller mindre blevet det almindelige valg. I de fleste tilfælde er det også super nemt at tilslutte mussen til din computer. Så der er ikke nogen grund til at tænke, at de sværere at anvende.
Du får flere knapper med den her mus, end med en almindelig. Den her mus er udstyret med seks knapper.
Den her computermus er utrolig populær på vores side. Den laveste pris lige nu er 326.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cherry MW 9100 |
| Mærke | Cherry |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 92.0 g |
| Bredde | 62.5 mm |
| Højde | 33.5 mm |
| Længde | 99.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-01-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Ja |
| Farve | Sort, Sølv |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 6 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 2400 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Lanceringsår | 2021 |
| Tilslutning | Bluetooth, USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .