Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Endgame Gear XM2 8k Wired White Frost er 590 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Hvilken mus du bruger til at game med, fylder måske ikke så meget for dig som at vælge det rigtige grafikkort for eksempel, men musen er alligevel en ret stor del af gaming.
Udover de almindelige knapper har den her model også sideknapper som giver ekstra funktionalitet og effektivitet.
Når det kommer til at sammensætte dit gaming setup, skal du huske ikke at tage fejl af, hvor vigtig mussen er. Der er et stort udvalg af computermus i dag, og der må da også være en, der passer perfekt til dig.
Den her computermus er virkelig populær på vores side, og når du sammenligner priserne, vil du se, at den laveste pris lige nu er på 590.00 kr.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Endgame Gear XM2 8k Wired White Frost |
| Mærke | Endgame Gear |
| Type | Gamingmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 52.0 g |
| Bredde | 66.0 mm |
| Højde | 38.0 mm |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Længde | 122.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-10-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Ja |
| Acceleration | 50 G |
| Også til venstrehåndede | Nej |
| Farve | Hvid |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 6 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| IPS | 650 |
| Polling Rate | 8000Hz/0.125ms |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 26000 dpi |
| PTFE-musefødder | Ja |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .