Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for HP LaserJet Pro M501dn er 2.289 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
Leder du efter en printer til din virksomhed? Så er denne måske lige sagen, da den sandsynligvis har alle de funktioner, du har brug for fra en printer.
Metoden, hvormed du tilslutter den her printer, er via ethernet. Måske ikke så praktisk som Wi-Fi, men det fungerer godt nok.
Den her særlige printermodel har indbygget understøttelse af Apple AirPrint, så der burde være meget nemt at tilslutte til printeren hvis du bruger Apple produkter.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 2288.69 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som din arbejdsplads mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP LaserJet Pro M501dn |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Lydniveau | 54 dB |
| Processorhastighed | 1500 MHz |
| Printerens farve | Hvid |
| Printformater | B6, C5, Executive, Letter, DL, B5, A5, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Nej |
| Papirkapacitet | 1200 stk |
| Printertype | Laser |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Ja |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Hukommelse | |
| Inkluderet hukommelseskapacitet | 256 MB |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 45.0 ppm |
| Printopløsning (maks) | 4800 x 600 dpi |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Ja |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 660.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 6.1 W |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Blue Angel |
Mål | |
| Dybde | 37.6 cm |
| Højde | 28.9 cm |
| Vægt | 11.6 kg |
| Bredde | 41.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-04-07 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .