Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er nemt at lave kopier derhjemme med den her printer. Der burde ikke være noget besvær med at bruge PictBridge-enheder med denne printer.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Canon PIXMA G550 er 2.092 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Vores verden bliver mere og mere digitaliseret, men nogle gange kan du stadig have brug for at udskrive dokumenter. I så fald kan din egen printer i høj grad være nyttig for dig.
Hvis du udskriver noget og indser, at du faktisk har brug for mere end et eksemplar, behøver du ikke nødvendigvis at printe det igen. Den her printer fungerer nemlig også som kopimaskine.
PictBridge er en standard, der bruges til at tillade udskrivning fra digitale kameraer, og denne printer har indbygget understøttelse for det, så det burde være en meget smidig oplevelse.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 2092.34 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon PIXMA G550 |
| Mærke | Canon |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Lydniveau | 51 dB |
| Funktioner | Kopimaskine |
| Printerens farve | Sort |
| Printformater | C5, Letter, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | AirPrint, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Nej |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 100 stk |
| Printertype | Inkjet |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Nej |
Kommunikation | |
| PictBridge | Ja |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 3.9 ppm |
| Udskrivningshastighed (farve) | 3.9 ppm |
| Printopløsning (maks) | 4800 x 1200 dpi |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Nej |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.2 W |
Mål | |
| Dybde | 34.0 cm |
| Højde | 13.6 cm |
| Bredde | 44.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .