Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er nemt at oprette forbindelse til den her printer, da den understøtter ethernet-tilslutning. Du kan udskrive på flere papirformater med den her printer, for eksempel A3 og A4.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Epson SureColor SC-P5000 Violet er 31.039 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Leder du efter en printer til dit hjemmekontor? Så er den her printer måske lige sagen, da den sandsynligvis har alle de funktioner, du har brug for fra en printer.
Selvom der ikke er nogen Wi-Fi-forbindelse til den her model, er det alligvel nemt at forbinde til printeren via ethernet.
Det her er en mere kompakt printer, der kan rumme 250 ark papir. Det kan dog være fuldt ud tilstrækkeligt, hvis du udskriver sjældent.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 31038.75 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Epson SureColor SC-P5000 Violet |
| Mærke | Epson |
Display | |
| Display | Ja |
Mål | |
| Dybde | 76.6 cm |
| Højde | 40.6 cm |
| Bredde | 86.3 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-05-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lydniveau | 47 dB |
| Printerens farve | Sort, Hvid, Grå |
| Printformater | B4, A1, A3, Letter, A2, A4, A3+ |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Nej |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 250 stk |
| Printertype | Inkjet |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .