Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Canon i-Sensys MF269dw er 2.995 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vores verden bliver mere og mere digitaliseret, men nogle gange kan du stadig have brug for at udskrive dokumenter. I så fald kan din egen printer i høj grad være nyttig for dig.
Hvis du har et erhverv, hvor du håndterer papirarbejde regelmæssigt, er der chance for, at du lejlighedsvis skal lave kopier. Når den dag kommer, kan du gøre god brug af den her printers kopifunktion.
Det her er en mere kompakt printer, der kan rumme 250 ark papir. Det kan dog være fuldt ud tilstrækkeligt, hvis du udskriver sjældent.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 2995.00 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon i-Sensys MF269dw |
| Mærke | Canon |
Udprintning | |
| Udskrivningshastighed (sort) | 28.0 ppm |
| Kopi hastighed (sort) | 28 |
Mål | |
| Dybde | 40.5 cm |
| Højde | 37.5 cm |
| Bredde | 39.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-07-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Scannertype | Flatbed |
| Lydniveau | 71 dB |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine, Fax |
| Printformater | B6, C5, Executive, Letter, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, Google Cloud Print, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Nej |
| Papirkapacitet | 250 stk |
| Printertype | Laser |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .