Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du kan bruge denne printer til at udskrive trådløst, da den kan oprette forbindelse til dit Wi-Fi-netværk. Den har kun plads til 350 ark papir, men hvis du sjældent udskriver, burd
Prøv fleksible betalinger med
Foto/C
Canon i-SENSYS MF446x
Annonce
Laveste pris for Canon i-Sensys MF446X er 3.479 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Leder du efter en printer til dit hjemmekontor? Så er den her printer måske lige sagen, da den sandsynligvis har alle de funktioner, du har brug for fra en printer.
Praktisk nok er det her en meget alsidig printer, som du kan bruge til at scanne dokumenter samt udskrive dem. Det er både praktisk og pladsbesparende i forhold til at skulle købe to separate maskiner.
AirPrint er Apples eget system til trådløs udskrivning, og netop den her printer har indbygget understøttelse af det, så brugere af Apple-produkter kan have stor gavn af det.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 3479.00 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon i-Sensys MF446X |
| Mærke | Canon |
Udprintning | |
| Udskrivningshastighed (sort) | 38.0 ppm |
| Kopi hastighed (sort) | 38 |
Mål | |
| Dybde | 46.4 cm |
| Højde | 39.2 cm |
| Bredde | 45.3 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-09-24 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Scannertype | Flatbed |
| Lydniveau | 54 dB |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine, Fax |
| Printformater | C5, Executive, Letter, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, Google Cloud Print, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Nej |
| Papirkapacitet | 350 stk |
| Printertype | Laser |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .