Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis dine udskrivningsbehov rækker ud over tekstdokumenter, kan du overveje en farveprinter som den her. Den her printer understøtter flere printformater, blandt andet A3 og A4.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Kyocera Ecosys P8060cdn er 59.034 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Leder du efter en printer til din virksomhed? Så er denne måske lige sagen, da den sandsynligvis har alle de funktioner, du har brug for fra en printer.
Selvom der ikke er nogen Wi-Fi-forbindelse til den her model, er det alligvel nemt at forbinde til printeren via ethernet.
Der findes printere med højere papirkapacitet, men den her har plads til 500 ark, hvilket i og for sig er ret meget.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 59033.75 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som din arbejdsplads mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kyocera Ecosys P8060cdn |
| Mærke | Kyocera |
Udprintning | |
| Udskrivningshastighed (sort) | 60.0 ppm |
| Udskrivningshastighed (farve) | 55.0 ppm |
Mål | |
| Dybde | 66.5 cm |
| Højde | 79.0 cm |
| Bredde | 60.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-09-24 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lydniveau | 56 dB |
| Funktioner | Scan |
| Printerens farve | Sort |
| Printformater | B6, A6R, B4, C5, C4, Executive, Folio, A3, Letter, A6, DL, B5, A5, A4, A3+, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 500 stk |
| Printertype | Laser |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .