Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er nemt at scanne dokumenter derhjemme med denne printer. Den her printer understøtter flere printformater, blandt andet A4 og A6.
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
HP Smart Tank Plus 570 Trådløst All-in-One Farve Printer, Kopimaskine, scanner
Annonce
Annonce
Laveste pris for HP Smart Tank Plus 570 er 1.729 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Afhængigt af, hvilken type stilling du har, er en printer en meget nyttig og vigtig del af dit hjemmekontor. Og den her printer er måske lige den du leder efter.
Takket være den indbyggede Wi-Fi-forbindelse er det nemt at bruge denne printer til trådløs udskrivning.
A4 og A6 er blot nogle af de printformater, der understøttes af den her printer.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 1729.00 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Smart Tank Plus 570 |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Scannertype | Flatbed |
| Processorhastighed | 800 MHz |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine |
| Printerens farve | Sort |
| Printformater | A4 |
| Tilslutninger | AirPrint, Google Cloud Print, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (valgfri) |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 100 stk |
| Printertype | Inkjet, Foto |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Ja |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 11.0 ppm |
| Kopi hastighed (farve) | 14 |
| Kopi hastighed (sort) | 22 |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Display | Ja |
Hukommelse | |
| Inkluderet hukommelseskapacitet | 256 MB |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Mål | |
| Dybde | 37.3 cm |
| Højde | 19.8 cm |
| Vægt | 6.19 kg |
| Bredde | 45.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-03-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .