Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne taske fra Pick & Pack kan lukkes med lynlås. Tasken er lavet af udmærkede og slidstærke materialer, og den har en volumen på 10 liter.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Pick & Pack Dangerious Cat Backpack - Carbon er 139 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Pick & Pack Dangerious Cat Backpack - Carbon |
| Mærke | Pick & Pack |
| Type | Skoletasker |
Mål | |
| Vægt | 280.0 g |
| Højde | 31.0 cm |
| Bredde | 22.0 cm |
| Dybde | 11.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber (rygsæk) | Brystrem |
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Carbon |
| Farve (beslag) | Sølv |
| Egenskaber | Reflekser, Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Dame, Børn |
| Farve | Blå, Sort |
| Volumen | 10.0 L |
| Materiale | Skind, Polyester |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .