Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her skuldertaske fra Coach er perfekt til at have med når du skal gå tur. Den er fremstillet af skind.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Coach Tabby Chain Clutch In Signature Canvas - Brass/Tan/Rust er 2.450 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Coach Tabby Chain Clutch In Signature Canvas - Brass/Tan/Rust |
| Mærke | Coach |
| Type | Skuldertasker |
Materiale | |
| Materiale | Skind |
Mål | |
| Højde | 13.3 cm |
| Bredde | 19.7 cm |
| Dybde | 3.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Aftagelig skulderrem |
| Egenskaber | Baglomme, Indvendig lomme, Kortlomme |
| Farve | Brun |
| Lukning | Trykknap |
| Farve (beslag) | Guld/Messing |
| Producent farve | Brass/Tan/Rust |
| Målgruppe | Dame |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .