Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er en alsidig og praktisk rygsæk. Lukningen på den her rygsæk foregår med lynlås. Den har en volumen på 20 liter.
Fjeld & Fritid
Fjällräven Räven 20 (Beige (KHAKI DUST/228) One size)
Annonce
Annonce
Laveste pris for Fjällräven Räven 20L - Khaki Dust er 676 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Räven 20L - Khaki Dust |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Rygsække |
Mål | |
| Vægt | 650.0 g |
| Højde | 42.0 cm |
| Bredde | 28.0 cm |
| Dybde | 18.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-01-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Indvendig lomme |
| Farve | Brun |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Khaki Dust |
| Mønster | Ensfarvet |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Skærmstørrelse | 15.0 " |
| Materiale | Polyamid, Bomuld, Polyester |
| Volumen | 20.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .