Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Multi Scale 14.1" - Black er en smart taske fra Dicota. Tasken har flere muligheder for, hvordan du kan bære den, og den kan bruges af de fleste.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 59 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Laveste pris for Dicota Multi Scale 14.1" - Black er 214 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dicota Multi Scale 14.1" - Black |
| Mærke | Dicota |
| Type | Computertasker |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Mål | |
| Vægt | 780.0 g |
| Højde | 28.0 cm |
| Bredde | 37.5 cm |
| Dybde | 6.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-08-31 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Black |
| Skærmstørrelse | 14.1 " |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Materiale | Polyester |
| Bæremuligheder | Håndtag, Aftagelig skulderrem |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .