Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Suzuka 15.6" - Red er en flot taske fra Rivacase. Den er produceret i gode materialer, og den kan rumme 17 liter
Annonce
Laveste pris for Rivacase Suzuka 15.6" - Red er 358 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Rivacase Suzuka 15.6" - Red |
| Mærke | Rivacase |
| Type | Computertasker |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Mål | |
| Vægt | 550.0 g |
| Højde | 43.0 cm |
| Bredde | 29.0 cm |
| Dybde | 15.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-04-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Red |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Dame, Herre |
| Farve | Rød, Sort |
| Volumen | 17.0 L |
| Materiale | Syntetisk materiale, Polyester |
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem, Dobbelte skulderremme |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .