Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her crossbody taske fra Mads Nørgaard er perfekt til at have med på shoppingtur. Du bærer tasken med en skulderrem, og den kan bruges af de fleste.
Prøv fleksible betalinger med
QNTS
Bel One Cappa 131503 - Black - Mads Nørgaard
Annonce
Laveste pris for Mads Nørgaard Bel Air Cappa - Sort er 749 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Mads Nørgaard Bel Air Cappa - Sort |
| Mærke | Mads Nørgaard |
| Type | Skuldertasker |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Højde | 20.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Dybde | 6.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-07-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Skulderrem |
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Black |
| Mønster | Ensfarvet |
| Målgruppe | Dame |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .