Ryobi RTS1800EF-G
Ryobi RTS1800EF-G
Sammenlign
Placering
34
i
Bordrundsave
Prøv fleksible betalinger medKlarna
BygXtra.dk
Ryobi RTS1800EF-G Bordrundsav med udtrækkelig side 1800W 230V
BAUHAUS
4.8(6 vurderinger)
KøbsgarantiKøbsgaranti
Ryobi bordrundsav RTS1800EF-G inkl. bord
Annonce
Relaterede produkter
Se vores forslag til andre produkter, der matcher dine interesser.
Anmeldelser
Læs om produktet
Rundsaven er din bedste ven, når du skal skære brædder eller strøer. Spændingen i denne sav udgør 240 volt og klingens diameter er 254 mm. Det her er måske ikke den mest kraftfulde sav du kan få, men 1.800 watt er helt fint.
  • Lavet af Ryobi
  • Bruger ledning
  • 1.800 W indgangseffekt
  • Bør ikke anvendes af børn
  • Praktisk værktøj
Specifikationer
Produkt
ProduktnavnRyobi RTS1800EF-G
MærkeRyobi
TypeBordrundsave
Produktegenskaber
Hastighed4500 rpm
Indgangseffekt1800 W
Egenskaber
Savklingens længde25.4 cm
Medfølgende tilbehørSavklinge, Stander
Klingehul diameter30.0 mm
GeringkapacitetNej
Strømkilde
EnergikildeElnet
Spænding230.0 V
Mål
Højde870.0 mm
Vægt26.8 kg
Bredde560.0 mm
Klingediameter254.0 mm