Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande, som kan anvendes til at lave mange forskellige retter. Stegepanden har en slidstærk non-stickbelægning.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Tefal Jamie Oliver Quick & Easy 24cm er 149 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Denne stegepande fra Tefal er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Materialet, som denne model er lavet i, er primært rustfrit stål. Du kan bruge den på enhver type varmekilde.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Lige nu er den laveste pris på denne model 149.00 kroner, men sammenlign gerne prisen mellem forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tefal Jamie Oliver Quick & Easy 24cm |
| Mærke | Tefal |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 45.2 cm |
| Diameter | 24.0 cm |
| Vægt | 0.9 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Ophængsøje, Thermo-spot, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast |
| Farve | Sølv |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Stål med silikonebelægning |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Kanthøjde | 9.3 cm |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Non-stick, Titanium |
| Temperatur (maks) | 175.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .