Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en praktisk stegepande at have i sit køkken. Stegepanden kan bruges på blandt andet støbejernskogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Vargen & Thor Modell M 28cm er 549 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Skal du udskifte din stegepande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Vargen & Thor være et godt alternativ.
Stegepanden er et af køkkenets mest essentielle tilbehør, og du kan bruge den her stegepande fra Vargen & Thor i mange år fremover. Du kan bruge den på enhver type varmekilde.
Det her er en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 549.00 kroner. Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Vargen & Thor Modell M 28cm |
| Mærke | Vargen & Thor |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 51.0 cm |
| Diameter | 28.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast |
| Farve | Sølv |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Kanthøjde | 5.5 cm |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Temperatur (maks) | 300.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .