Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En god stegepande er et must i ethvert køkken. Stegepanden er produceret med emaljebelægning.
Prøv fleksible betalinger med
Illums Bolighus
Signature Stegepande Med Træhåndtag Ø 28 Cm, Matte Black
Annonce
Laveste pris for Le Creuset Signature 28cm er 1.535 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Madlavningen bliver både sjovere og nemmere med godt udstyr i køkkenet. Denne stegepande fra Le Creuset hjælper dig med at tage din madlavning til næste niveau.
En rigtig god stegepande i køkkenet giver dig gode forudsætninger for at lave rigtig god mad. Du kan bruge den på enhver type varmekilde.
Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt. Det her er en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 1535.20 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Le Creuset Signature 28cm |
| Mærke | Le Creuset |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 56.3 cm |
| Diameter | 28.0 cm |
| Vægt | 2.9 kg |
| Højde | 8.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-03-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Ergonomisk håndtag, Opvask i hånden |
| Farve | Blå |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Træ |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Kanthøjde | 8.4 cm |
| Materialer | Støbejern |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Emalje |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .