Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En gryde, som kan anvendes til at lave mange forskellige retter. Belægningen er keramisk.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 236 kr. lavere end gennemsnittet.
Laveste pris for GreenPan Barcelona Pro med låg 20cm er 914 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Skal du udskifte din gryde? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra GreenPan være et godt alternativ.
Håndtaget på denne model er lavet i rustfrit stål. Sørg for at vaske denne model i hånden og ikke i opvaskemaskinen. Dette vil få den til at holde længere.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Det her er en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 914.00 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | GreenPan Barcelona Pro med låg 20cm |
| Mærke | GreenPan |
| Type | Øvrige gryder |
Mål | |
| Diameter | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Tåler opvaskemaskine, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Farve | Sort |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagsmateriale (låg) | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Ører |
| Håndtagstype (låg) | Ører |
| Materialer | Aluminium |
| Materiale (låg) | Glas |
| Medfølgende låg | Ja |
| Overfladebelægning | Keramisk, Non-stick |
| Temperatur (maks) | 220.0 °C |
| Volumen | 3.1 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .