Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En gryde fra Fiskars, som du vil kunne anvende i din daglige madlavning. Gryden kan bruges på flere slags kogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Fiskars All Steel med låg 20cm er 500 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 15 butikker.
Madlavningen bliver både sjovere og nemmere med godt udstyr i køkkenet. Denne gryde fra Fiskars hjælper dig med at tage din madlavning til næste niveau.
Denne model er blandt andet lavet i rustfrit stål. Tilberedningsprocessen lettes meget af den indbyggede måleskala på denne model.
Hvis du sammenligner prisen på PriceRunner, vil du se, at den i øjeblikket kan købes fra 499.98 kr. og det er tilmed en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fiskars All Steel med låg 20cm |
| Mærke | Fiskars |
| Type | Øvrige gryder |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Mål | |
| Længde | 31.8 cm |
| Diameter | 20.0 cm |
| Højde | 17.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Indbygget ventilation, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast, Målskala |
| Farve | Rustfri stål |
| Antal belægningslag | 3 stk |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagsmateriale (låg) | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Ører |
| Håndtagstype (låg) | Ører |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Materiale (låg) | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Ja |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Temperatur (maks) | 270.0 °C |
| Volumen | 5.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .