Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande, som kan anvendes til mange forskellige køkkenopgaver. Stegepanden kan bruges på flere slags kogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Bourgeat Tradition 28cm er 999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udskifte din stegepande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Bourgeat være et godt alternativ.
Stegepanden er et af køkkenets mest essentielle tilbehør, og du kan bruge den her stegepande fra Bourgeat i mange år fremover. Ophængsæjet gør denne model nemmere at opbevare.
Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt. I kategorien er den her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 998.75 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bourgeat Tradition 28cm |
| Mærke | Bourgeat |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Diameter | 28.0 cm |
| Højde | 4.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Tåler opvaskemaskine |
| Farve | Sølv |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .