Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En sauterpande, som kan anvendes til mange forskellige køkkenopgaver. Sauterpanden kan bruges på flere slags kogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for KitchenAid Multi-Ply Stainless Steel 24cm er 789 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udskifte din sauterpande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra KitchenAid være et godt alternativ.
Håndtaget på denne model er lavet i rustfrit stål. Praktisk nok kan den her model bruges på alle typer af varmekilder.
Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt. Hvis du sammenligner prisen på PriceRunner, vil du se, at den i øjeblikket kan købes fra 789.00 kr. og det er tilmed en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | KitchenAid Multi-Ply Stainless Steel 24cm |
| Mærke | KitchenAid |
| Type | Sauterpander |
Mål | |
| Diameter | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast, Målskala, Opvask i hånden |
| Farve | Sølv |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagsmateriale (låg) | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Ja, Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Temperatur (maks) | 200.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .