Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En god stegepande er uundværlig i ethvert køkken. Stegepanden kan bruges på blandt andet støbejernskogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Scanpan Maitre D' 28cm er 699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Madlavningen bliver både sjovere og nemmere med godt udstyr i køkkenet. Denne stegepande fra Scanpan hjælper dig med at tage din madlavning til næste niveau.
En rigtig god stegepande i køkkenet giver dig gode forudsætninger for at lave rigtig god mad. Ophængsæjet gør denne model nemmere at opbevare.
Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt. Hvis du sammenligner prisen på PriceRunner, vil du se, at den i øjeblikket kan købes fra 699.00 kr. og det er tilmed en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Scanpan Maitre D' 28cm |
| Mærke | Scanpan |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Diameter | 28.0 cm |
| Højde | 10.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-12-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Farve | Kobber |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål, Kobber |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Temperatur (maks) | 260.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .