Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er en praktisk stegepande at have i sit køkken. Stegepanden har blandt andet en slip-let belægning.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eva Trio Multi Mosaic 24cm er 420 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Skal du udskifte din stegepande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Eva Trio være et godt alternativ.
Materialet, som denne model er lavet i, er primært rustfrit stål. Du kan ikke bruge den her model på andet end glaskeramisk kogeplade.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Det her er en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 420.00 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eva Trio Multi Mosaic 24cm |
| Mærke | Eva Trio |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Diameter | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Tåler metalredskaber, Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast |
| Farve | Sølv |
| Antal belægningslag | 3 stk |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Ører, Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål, Aluminium |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Keramisk, Non-stick |
| Temperatur (maks) | 400.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .