Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande fra Siemens, som du kan gøre brug af i din daglige madlavning. Stegepanden kan bruges på induktionskogeplader.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Siemens System 26cm er 869 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udskifte din stegepande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Siemens være et godt alternativ.
En rigtig god stegepande i køkkenet giver dig gode forudsætninger for at lave rigtig god mad. Ophængsæjet gør denne model nemmere at opbevare.
Lige nu er den laveste pris på denne model 869.00 kroner, men sammenlign gerne prisen mellem forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig. Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens System 26cm |
| Mærke | Siemens |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Diameter | 26.0 cm |
| Vægt | 1.2 kg |
| Højde | 6.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-07-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Ophængsøje, Ergonomisk håndtag |
| Farve | Sølv, Sort |
| Form | Rund |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Non-stick |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .