Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er en praktisk stegepande at have i sit køkken. Belægningen er non-stick.
Prøv fleksible betalinger med
hjem.dk
Le Creuset Toughened Non-Stick Stegepande 30 cm
Annonce
Laveste pris for Le Creuset Toughened Non-Stick Shallow 30cm er 1.125 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Denne stegepande fra Le Creuset er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Stegepanden er et af køkkenets mest essentielle tilbehør, og du kan bruge den her stegepande fra Le Creuset i mange år fremover. Du behøver ikke skrubbe denne model i hånden, du kan bare smide den i opvaskemaskinen.
Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt. I kategorien er den her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 1125.00 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Le Creuset Toughened Non-Stick Shallow 30cm |
| Mærke | Le Creuset |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 50.9 cm |
| Diameter | 30.0 cm |
| Vægt | 1.43 kg |
| Højde | 7.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-07-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Tåler metalredskaber, Ophængsøje, Tåler opvaskemaskine, Ergonomisk håndtag, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Farve | Sort |
| Antal belægningslag | 3 stk |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Aluminium |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Non-stick |
| Temperatur (maks) | 260.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .