Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En serveringspande, som kan anvendes til mange forskellige køkkenopgaver. Belægningen er keramisk.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Scanpan Maitre D 16cm er 399 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Denne serveringspande fra Scanpan er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Materialet, som denne model er lavet i, er primært kobber. Ophængsæjet gør denne model nemmere at opbevare.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. I kategorien er den her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 399.00 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Scanpan Maitre D 16cm |
| Mærke | Scanpan |
| Type | Serveringspander |
Mål | |
| Længde | 34.0 cm |
| Bredde | 17.5 cm |
| Diameter | 16.0 cm |
| Vægt | 0.75 kg |
| Højde | 10.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-08-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast |
| Farve | Kobber |
| Antal belægningslag | 3 stk |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Kobber |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Keramisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .