Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En kaserolle fra WMF, som du vil kunne anvende i din daglige madlavning. Kaserollen kan bruges på flere slags kogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Shoptilbud.dk
WMF Kasserolle mini rustfrit stå - 1,2 liter
Annonce
Laveste pris for WMF Mini med låg 16cm er 250 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Madlavningen bliver både sjovere og nemmere med godt udstyr i køkkenet. Denne kasserolle fra WMF hjælper dig med at tage din madlavning til næste niveau.
Denne model er blandt andet lavet i rustfrit stål. Det er ikke noget problem at holde denne model ren, da den tåler opvaskemaskine.
Hvis du sammenligner prisen på PriceRunner, vil du se, at den i øjeblikket kan købes fra 249.95 kr. og det er tilmed en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | WMF Mini med låg 16cm |
| Mærke | WMF |
| Type | Øvrige kasseroller |
Mål | |
| Længde | 30.0 cm |
| Diameter | 16.0 cm |
| Vægt | 0.89 kg |
| Højde | 10.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-07-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Ophængsøje, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast |
| Farve | Rustfri stål |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagsmateriale (låg) | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Håndtagstype (låg) | Ører |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Materiale (låg) | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Ja |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade, Halogenkogeplade |
| Volumen | 1.2 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .