Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er en praktisk crepe- & pandekagepande at have i sit køkken. Crepe- & Pandekagepanden kan bruges på flere slags kogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Lodge Cast Iron Mini 28.8cm er 599 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Denne crepe- & pandekagepande fra Lodge er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Til dig, der er pandekage- eller crepefan, er det et must med en rigtig god pande tilpasset netop til det. Praktisk nok kan den her model bruges på alle typer af varmekilder.
Lige nu er den laveste pris på denne model 599.00 kroner, men sammenlign gerne prisen mellem forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig. Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lodge Cast Iron Mini 28.8cm |
| Mærke | Lodge |
| Type | Crepe- & Pandekagepander |
Mål | |
| Længde | 32.7 cm |
| Bredde | 28.8 cm |
| Diameter | 28.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-09-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ovnfast |
| Farve | Sort |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Støbejern |
| Håndtagstype | Ører |
| Kanthøjde | 2.9 cm |
| Materialer | Støbejern |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Temperatur (maks) | 180.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .