Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande fra Fiskars, som du vil kunne anvende i din daglige madlavning. Stegepanden har blandt andet en non-stick belægning.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Fiskars Norden 28cm er 972 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Skal du udskifte din stegepande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Fiskars være et godt alternativ.
Håndtaget på denne model er lavet i støbejern. Den her model har en maksimal temperatur på 240°C.
Du kan prissammenligne denne model her på PriceRunner, lige nu har den en minimumspris på 972.00 kroner. Den har høj gennemsnitlig vurdering på 4.8/ 5, hvilket gør det til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fiskars Norden 28cm |
| Mærke | Fiskars |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 54.5 cm |
| Diameter | 28.0 cm |
| Vægt | 3.436 kg |
| Højde | 11.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-11-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Aftageligt håndtag, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Farve | Sort |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Træ, Støbejern |
| Håndtagstype | Ører, Håndtag |
| Materialer | Støbejern |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Emalje, Non-stick |
| Temperatur (maks) | 240.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .