Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande, som kan anvendes til mange forskellige køkkenopgaver. Belægningen er slip-let.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Ambition Silverstone 28cm er 193 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udskifte din stegepande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Ambition være et godt alternativ.
En rigtig god stegepande i køkkenet giver dig gode forudsætninger for at lave rigtig god mad. Ophængsæjet gør denne model nemmere at opbevare.
Du kan prissammenligne denne model her på PriceRunner, lige nu har den en minimumspris på 193.00 kroner. Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ambition Silverstone 28cm |
| Mærke | Ambition |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 48.0 cm |
| Diameter | 28.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag |
| Farve | Grå |
| Form | Rund |
| Bundtykkelse | 4.0 mm |
| Håndtagsmateriale | Plast |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Kanthøjde | 5.2 cm |
| Materialer | Aluminium |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Non-stick |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .