Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En god grillpande er uundværlig i ethvert køkken. Belægningen er non-stick.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Ambition Jasper er 236 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udskifte din grillpande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Ambition være et godt alternativ.
Håndtaget på denne model er lavet i plast. De ergonomiske håndtag på denne model skal hjælpe dig med at undgå ømhed og træthed i dine hænder.
I kategorien er den her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 236.00 kroner. Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ambition Jasper |
| Mærke | Ambition |
| Type | Grillpander |
Mål | |
| Længde | 26.0 cm |
| Bredde | 26.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-11-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Ergonomisk håndtag |
| Farve | Rød, Grå |
| Form | Kvadratisk |
| Håndtagsmateriale | Plast |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Kanthøjde | 4.3 cm |
| Materialer | Aluminium |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Non-stick |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .