Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En god kaserolle er et must i ethvert køkken. Kaserollen kan bruges på flere slags kogeplader.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Holm - 10cm er 127 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Denne kasserolle fra Holm er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Denne model er blandt andet lavet i rustfrit stål. Den kan bruges på både gaskomfur, glaskeramisk kogeplade og støbejernskogeplade.
I kategorien er den her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 127.00 kroner. Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Holm - 10cm |
| Mærke | Holm |
| Type | Øvrige kasseroller |
Mål | |
| Diameter | 10.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-05-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast |
| Farve | Sølv, Rustfri stål |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Kanthøjde | 6.0 cm |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .