Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Halogenpærer er mindre end visse andre typer pærer, hvilket betyder, at de passer i mindre lysarmaturer. Med hensyn til lysstyrken, så er denne pære på 1.500 lumen.
Prøv fleksible betalinger med
BK Butikken
H7 VISION bilpære 12V 55W PX26D
Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips Vision 12972PRB1 Halogen Lamps 55W H7 er 44 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips Vision 12972PRB1 Halogen Lamps 55W H7 |
| Mærke | Philips |
| Type | Halogenpærer |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Spænding | 12.0 V |
Mål | |
| Højde | 120.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-07 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 3200 |
| Sokkel | H7 |
| Lysfarve | Kølig hvid |
| Effekt | 55.0 W |
| Lumen (lysflow) | 1500.0 |
| Form | Pære |
| Antal pr. pakke | 1 pak |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .