Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Forever Light 5cm LED Lamps 3W GU10 er 17 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Forever Light 5cm LED Lamps 3W GU10 |
| Mærke | Forever Light |
| Type | LED-pærer |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Højde | 56.0 mm |
| Diameter | 50.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 3000 |
| Farvegengivelse (CRI) | 80 |
| Sokkel | GU10 |
| Levetid | 3000 timer |
| Lysfarve | Neutral hvid |
| Effekt | 3.0 W |
| Lumen (lysflow) | 240.0 |
| Lysvinkel | 100.0 ° |
| Form | Reflektor |
| Antal pr. pakke | 1 pak |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .