Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Halogenpærer er mindre end visse andre typer pærer, hvilket betyder, at de passer i mindre lysarmaturer. På denne pære finder du en G9 fatning.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Osram Halopin Pro Halogen Lamps 33W G9 er 22 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 25 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osram Halopin Pro Halogen Lamps 33W G9 |
| Mærke | Osram |
| Type | Halogenpærer |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Højde | 43.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-07-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 2800 |
| Farvegengivelse (CRI) | 100 |
| Sokkel | G9 |
| Levetid | 2000 timer |
| Energiklasse | G |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Effekt | 33.0 W |
| Lumen (lysflow) | 460.0 |
| Egenskaber | Dæmpbar |
| Form | Kapsel |
| Antal pr. pakke | 1 pak |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .