Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Halogenpærer er mindre end visse andre typer pærer, hvilket betyder, at de passer i mindre lysarmaturer. Denne type fatning (E14) er meget almindelig og passer til mange lysarmaturer.
Prøv fleksible betalinger med
Rafa
HALOGEN CLASSIC ECO krone, E14 46=60W 4008321927484
Annonce
Laveste pris for Osram Classic P Halogen Lamp 46W E14 er 26 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osram Classic P Halogen Lamp 46W E14 |
| Mærke | Osram |
| Type | Halogenpærer |
Mål | |
| Højde | 77.0 mm |
| Diameter | 45.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-05-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 2700 |
| Sokkel | E14 |
| Levetid | 2000 timer |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Effekt | 46.0 W |
| Lumen (lysflow) | 700.0 |
| Form | Klassisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .