Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her pære har en anslået levetid på omkring 2.000 timer. Fatningen på denne pære er en såkaldt G4 fatning.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Osram Halostar ST Halogenpære 10W G4 er 13 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osram Halostar ST Halogenpære 10W G4 |
| Mærke | Osram |
| Type | Halogenpærer |
Strømkilde | |
| Spænding | 12.0 V |
Mål | |
| Højde | 33.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-06-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 2800 |
| Farvegengivelse (CRI) | 100 |
| Sokkel | G4 |
| Levetid | 2000 timer |
| Energiklasse | C |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Effekt | 10.0 W |
| Lumen (lysflow) | 140.0 |
| Form | Kapsel |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .