Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

LED-pære, Klassisk, E27, Farvetemperatur (K): 1800, Levetid: 30000 timer
Prøv fleksible betalinger med
hjem.dk
Halo Design Colors Classic Mirror De Luxe Pære Mini LED E27 4W, Sølv
Annonce
Laveste pris for Halo Design Mini Classic Mirror De Luxe LED Lamp 4W E27 er 79 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Halo Design Mini Classic Mirror De Luxe LED Lamp 4W E27 |
| Mærke | Halo Design |
| Type | LED-pærer |
Mål | |
| Højde | 95.0 mm |
| Diameter | 55.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-11-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 1800 |
| Farvegengivelse (CRI) | 80 |
| Sokkel | E27 |
| Levetid | 30000 timer |
| Effekt | 4.0 W |
| Lumen (lysflow) | 250.0 |
| Lysvinkel | 360.0 ° |
| Form | Klassisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .