Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Selv pærer har en energiklassificering, og den her er G-klassificeret. Med hensyn til lysstyrken, så er denne pære på 470 lumen.
Prøv fleksible betalinger med
Lys-kilden.dk
Philips Hue White - E14 Krone pærer - 2 pak
Annonce
Laveste pris for Philips Hue White LED Lamp 5.7W E14 2-pack er 229 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips Hue White LED Lamp 5.7W E14 2-pack |
| Mærke | Philips Hue |
| Type | LED-pærer |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Ja |
| Smart Home System | Apple HomeKit |
| Kommunikationsstandard | Zigbee |
Mål | |
| Højde | 78.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-09-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 2700 |
| Farvegengivelse (CRI) | 80 |
| Sokkel | E14 |
| Levetid | 25000 timer |
| Energiklasse | G |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Effekt | 5.7 W |
| Lumen (lysflow) | 470.0 |
| Egenskaber | Trådløs styring, Dæmpbar |
| Form | Pære |
| Antal pr. pakke | 2 pak |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .