Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Håndllygte, Lumen: 240, Rækkevidde: 270 m
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Coast HP7-XDL er 295 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Coast HP7-XDL |
| Mærke | Coast |
| Type | Håndlygter |
Produktegenskaber | |
| Rækkevidde | 270.0 m |
| Lysstyrke (maks) | 240 |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke (min) | 70 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-02 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteritid (min) | 5.0 timer |
| Antal batterier | 3 stk |
| Batteritid (maks) | 17.0 timer |
| Type af batteri | AAA (LR03) |
Mål | |
| Diameter | 38.0 mm |
| Længde | 157.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .