Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du leder efter en integreret opvaskemaskine er den her model fra AEG et godt valg. Maskinen har en bredde på 60 cm, som er standardstørrelsen for en opvaskemaskine.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for AEG FSE63657P er 5.280 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 26 butikker.
Skal du købe en ny opvaskemaskine? Hvis ja, så er AEG AEG FSE63657P Integreret et godt alternativ. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
Forskellen på en underbygget opvaskemaskine og en fuldintegreret model er, at du i dette tilfælde monterer et frontpanel foran på maskinen, så du kan matche det med resten af køkkenets indretning. Det er en ret lydsvag maskine, med et støjniveau på kun 39 decibel.
Hvis du prissammenligner dette produkt på PriceRunner, vil du se, at det i øjeblikket har en laveste pris på 5280.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG FSE63657P |
| Mærke | AEG |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau | 39 dB |
| Ledningslængde | 160.0 cm |
| Antal programmer | 7 |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 84.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 10.5 L |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-12 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Placering af bestik | Bestikbakke |
| Antal kuverter | 13 stk |
| Eco-programmets varighed | 4.0 timer |
| Egenskaber | Skjult kontrolpanel, Display, Lysdisplay på gulv, Udskudt start, Vandbeskyttelse |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 180.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Afløbsslangens længde | 180.0 cm |
| Dybde | 57.0 cm |
| Højde | 90.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .