Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du leder efter en integreret opvaskemaskine er den her model fra AEG et godt valg. Maskinen har en bredde på 60 cm, som er standardstørrelsen for en opvaskemaskine.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for AEG FSB32610Z er 4.242 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Tid til at skifte den gamle opvaskemaskine? Hvis ja, så er AEG AEG FSB32610Z Integreret et fint alternativ. Med en høj energiklassificering reduceres aftrykket på både miljøet og din økonomi.
En opvaskemaskine som den her har ikke et frontpanel - men skal have et frontpanel monteret, som matcher resten af køkkenet. Det betyder, at den passer rigtig fint til resten af køkkenets indretning. Har du meget opvask efter middagsselskabet? Intet problem! Den her model kan rumme op til 13 kuverter.
Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget. Det her er en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 4242.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG FSB32610Z |
| Mærke | AEG |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Tørreeffekt | A |
| Opvaskeeffekt | A |
| Energiklasse | E |
| Lydniveau | 49 dB |
| Ledningslængde | 150.0 cm |
| Antal programmer | 5 |
Egenskaber | |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Antal kuverter | 13 stk |
| Egenskaber | Elektronisk indikator for skyllemiddel/afspændingsmiddel, Højdejusterbare kurve, Elektronisk saltindikator, Display, Udskudt start, Vandbeskyttelse |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
| TIlslutningseffekt | 1950 W |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 262.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.92 kW/h |
Vandforbrug | |
| Årligt vandforbrug | 2772.0 L |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.9 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 150.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.0 cm |
| Afløbsslangens længde | 150.0 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Højde | 81.0 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-12-07 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .