Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med en fritstående opvaskemaskine har du stor fleksibilitet i forhold til, hvor du kan placere den. Takket være funktionen "udskudt start" kan du vælge, hvornår du vil have maskine
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Annonce
Laveste pris for Smeg LVS344BQX er 12.595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Skal du købe en ny opvaskemaskine? Smeg Smeg LVS344BQX Rustfrit stål er en opvaskemaskine fra Smeg, der vil passe ind i de fleste køkkener. Med en høj energiklassificering reduceres aftrykket på både miljøet og din økonomi.
Den her model er ikke beregnet til at blive bygget ind i køkkenet, da det er en såkaldt fritstående model. Den kan placeres, hvor du vil, så længe der er vand og el til rådighed. I stedet for at sætte bestikket i en klassisk bestikkurv, lægges det i en bestikbakke.
Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne opvaskemaskine til et premium produkt. I kategorien opvaskemaskiner, er det her lige nu en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 12595.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Smeg LVS344BQX |
| Mærke | Smeg |
Type | |
| Placering | Fritstående |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | B |
| Lydniveau | 44 dB |
| Ledningslængde | 140.0 cm |
| Antal programmer | 11 |
| Farve | Hvid, Sølv, Rustfri stål |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
| TIlslutningseffekt | 1800 W |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-24 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Tørreprogram | AutoOpen tørring |
| Placering af bestik | Bestikkurv, Bestikbakke |
| Antal kuverter | 14 stk |
| Egenskaber | Automatisk dosering af opvaskemiddel, Tørreprogram, Højdejusterbare kurve, Hygiejneprogram, Udskydning af resterende tid (TimeLight), Elektronisk saltindikator, Display, Lysdisplay på gulv, Højdejusterbare fødder, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
| Temperaturindstillinger | 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C, 55 °C, 75 °C, 38 °C |
Mål | |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.0 cm |
| Dybde | 60.0 cm |
| Højde | 84.0 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .