Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En integreret opvaskemaskine er indbygget i dit køkken og har samme front som resten af indretningen. Dette er en ret støjsvag maskine med et støjniveau på kun 40 decibel.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Asko DFI5554MMXXL er 11.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Overvejer du at købe en ny opvaskemaskine? Asko Asko DFI5554MMXXL Brun er en opvaskemaskine fra Asko, der vil passe ind i de fleste køkkener. Med en høj energiklassificering reduceres aftrykket på både miljøet og din økonomi.
Forskellen på en underbygget opvaskemaskine og en fuldintegreret model er, at du i dette tilfælde monterer et frontpanel foran på maskinen, så du kan matche det med resten af køkkenets indretning. Det er en af de mere støjsvage maskiner på markedet med et lydniveau på kun 40 decibel.
I kategorien opvaskemaskiner, er det her lige nu en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 11499.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Asko DFI5554MMXXL |
| Mærke | Asko |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | B |
| Lydniveau | 40 dB |
| Ledningslængde | 173.0 cm |
| Antal programmer | 9 |
| Farve | Hvid, Brun |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 65.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.6 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-07 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Placering af bestik | Bestikkurv, Bestikbakke |
| Antal kuverter | 15 stk |
| Eco-programmets varighed | 3.3 timer |
| Egenskaber | Varmtvandstilslutning, Højdejusterbare kurve, Børnesikring, Display, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 508.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.6 cm |
| Afløbsslangens længde | 414.02 cm |
| Dybde | 55.4 cm |
| Højde | 85.9 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .