Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Halvt integreret, 60 cm, 42 dB
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Electrolux 600 Series SatelliteClean ESS48320UW er 5.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Electrolux 600 Series SatelliteClean ESS48320UW |
| Mærke | Electrolux |
Type | |
| Placering | Halvt integreret |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau | 42 dB |
| Ledningslængde | 150.0 cm |
| Antal programmer | 8 |
| Farve | Hvid |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 85.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.848 kW/h |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
| TIlslutningseffekt | 1950 W |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 10.5 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Egenskaber | |
|---|---|
| Tørreprogram | AutoOpen tørring |
| Antal kuverter | 14 stk |
| Eco-programmets varighed | 4.0 timer |
| Egenskaber | Tørreprogram, Varmtvandstilslutning, Elektronisk indikator for skyllemiddel/afspændingsmiddel, Højdejusterbare kurve, Hygiejneprogram, Ekstra skylning, Elektronisk saltindikator, Display, Udskudt start, Autosensor, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aqua Sensor |
| Hurtigt opvaskeprogram | Hurtig opvask |
| Temperaturindstillinger | 60 °C |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 150.0 cm |
| Vægt | 41.0 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Afløbsslangens længde | 150.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .